Kontakt

MENEDŻER PRODUKTU

Adam Kaczmarek
tel. +48 61 622 58 90
e-mail: ak@bibusmenos.pl
pn-pt 8.00 – 16.00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Oddziały

Naczynia wzbiorcze FlowThru

Naczynia wzbiorcze FlowThru i bakterie Legionella

Instytucje odpowiedzialne za zdrowie na świecie oraz za zmniejszenie ryzyka rozwoju tak zwanej choroby legionistów, powodowanej przez bakterie Legionella, zainteresowały się serią zbiorników FlowThru, która zapewnia cyrkulację wody przechowywanej przez naczynie wzbiorcze.

Jeden z klientów Global Water Solutions w Wielkiej Brytanii – Carter Pumps, opublikował niedawno artykuł na swojej stronie internetowej o ryzyku wystąpienia bakterii Legionella i innymi mikroorganizmach w systemach wodnych. Aby zminimalizować takie ryzyko Carter Pumps zaleca stosowanie zbiorników FlowThru marki Global Water Solutions i podkreśla, że powinny być one zainstalowane w odpowiednim miejscu w systemie.

Firma Carter Pumps zwróciła również w artykule uwagę na porady związane z chorobą legionistów, które zostały wydane przez brytyjską instytucję Health and Safety Executive, aby pomóc osobom odpowiedzialnym za systemy gorącej lub zimnej wody w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia w nich Legionelli lub innych szkodliwych mikroorganizmów.

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem na stronie: http://www.carterpumps.co.uk/expansion-vessels-legionella

Więcej o zbiornikach serii FlowThru znajdą Państwo TUTAJ