O nas | BIBUS MENOS
Kontakt

MENEDŻER PRODUKTU

Adam Kaczmarek
tel. +48 61 622 58 90
e-mail: ak@bibusmenos.pl
pn-pt 8.00 – 16.00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Oddziały

O nas

baner-film-wizerunkowy-bibus-menos-2

BIBUS MENOS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów własnych oraz pochodzących od sprawdzonych dostawców, a także oferuje usługi w zakresie projektowania systemowych rozwiązań dotyczących uzdatniania i oczyszczania wody. Istotną częścią oferty BIBUS MENOS jest także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo techniczne i pomoc w doborze najlepszego dla klienta produktu czy usługi.

Firma BIBUS MENOS jest obecna na polskim rynku od 1994 r., początkowo jako MENOS Sp. z o.o., a później jako część holdingu Bibus AG, działającego w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu BIBUS MENOS może czerpać z długiego, 70-letniego i bogatego doświadczenia grupy BIBUS AG. Zarówno we współpracy z partnerami handlowymi, jak i klientami indywidualnymi, BIBUS MENOS stawia na stałe partnerskie relacje, ceniąc sobie długoterminową współpracę i wzajemne zaufanie.

Każdemu klientowi proponujemy kompleksowe i optymalne rozwiązanie, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i wymagań. Projektujemy, produkujemy, wdrażamy oraz obejmujemy obsługą serwisową każde z zaproponowanych przez ekspertów BIBUS MENOS rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie łączymy z pasją i zaangażowaniem, pracując w ten sposób na sukces firmy i naszych klientów.

W szerokim zakresie działalności BIBUS MENOS mieści się m.in. sprzedaż komponentów i rozwiązań mających na celu oczyszczanie i uzdatnianie wody, doradztwo techniczne, przeprowadzanie szkoleń, integracja systemów, projektowanie napędów pneumatycznych i hydraulicznych, konstrukcji stalowych, szaf sterowniczych, produkcja siłowników pneumatycznych, agregatów hydraulicznych i filtracyjnych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz prace związane z układami mechatroniki, hydrauliki, pneumatyki czy automatyki. Działamy na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości urządzeniach służących do oczyszczania i uzdatniania wody, m.in. dmuchawach, sterownikach, pompach, a także zbiornikach przeponowych wykorzystywanych do różnych zastosowań. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która zapewnia aż pięcioletni okres gwarancji i bezpłatnej obsługi tego rodzaju zbiorników.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50000 artykułów

w ofercie

25000 faktur

wystawianych każdego roku

3800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2000 m²

hal produkcyjnych

20000 m3

kubatury magazynowej

9001

norma ISO – jakość ponad wszystko!

dnv