Kontakt

MENEDŻER PRODUKTU

Adam Kaczmarek
tel. +48 61 622 58 90
e-mail: ak@bibusmenos.pl
pn-pt 8.00 – 16.00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Oddziały

Sterownik PumpWave Plus

Nowe sterowniki PUMPWAVE PLUS™

Firma GLOBAL WATER SOLUTIONS wprowadziła do sprzedaży kolejną generację sterowników PumpWave – PUMPWAVE PLUS™. Sterownik ten wyposażony jest w zintegrowany zbiornik o pojemności 3l, pozwalający na jego stosowanie bez konieczności stawiania oddzielnego zbiornika przeponowego.

Sterownik PUMPWAVE PLUS™ ma za zadanie zabezpieczyć pompę przed częstym włączaniem się na krótki okres czasu w celu uzupełnienia ciśnienia w układzie w przypadku jego nieszczelności – na przykład w układach podlewania czy w małych układach zasilania w wodę.

Sterownik posiada możliwość regulacji ciśnienia załączenia i wyłączenia pompy, a zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3l stanowi bufor umożliwiający pompie odpoczynek w przypadku drobnych wycieków, nieszczelności lub małych układów podlewania kropelkowego. Możliwość nastawy histerezy (wł/wył) zapobiega złączeniu się pompy natychmiast, nawet po delikatnym spadku ciśnienia poniżej nastawy czujnika ciśnienia w sieci.

Sterownik PUMPWAVE PLUS™ chroni pompę i zwiększa jej żywotność, pozostając jednocześnie małym i kompaktowym, ale i kompletnym urządzeniem.

Karta katalogowa w języku angielskim dostępna jest TUTAJ

Karta katalogowa w języku polskim dostępna będzie już wkrótce!