Kontakt

MENEDŻER PRODUKTU

Adam Kaczmarek
tel. +48 61 622 58 90
e-mail: ak@bibusmenos.pl
pn-pt 8.00 – 16.00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Oddziały

Zbiorniki ciśnieniowe

BIBUS MENOS oferuje najwyższej jakości zbiorniki ciśnieniowe do wody pitnej marki Water Global Solution, wykonane z materiałów, które są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną. Odznaczają się one solidną konstrukcją i funkcjonalnością. Naczynia sprawdzają się wśród wielu zastosowań wysokociśnieniowych.

Zbiorniki ciśnieniowe wykonane z wysokiej jakości stali

Doskonały gatunek materiału, z którego zbudowany jest zbiornik przeponowy, zapewnia doskonałą osłonę przed najcięższymi warunkami atmosferycznymi. Głównym zadaniem hydroforu jest dostarczanie i utrzymanie właściwego ciśnienia wody w instalacji wodociągowej budynku. Wśród naszej oferty znajdą Państwo zbiorniki przeponowe serii M-INOX™ idealne do zastosowań specjalnych, głównie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, gdzie woda jest niezbędna do funkcjonowania przedsiębiorstw. Posiadamy także zbiorniki ciśnieniowe serii SuperFlow™ doskonałe dla aplikacji, które wymagają pracy przy wysokim ciśnieniu. Stosuje się je do tłumienia uderzeń hydraulicznych w budynkach wielokondygnacyjnych i wielopoziomowych takich ja szkoły i szpitale. Oferujemy także naczynia ciśnieniowe serii C2 Lite CAD™ o lekkiej kompozytowej konstrukcji i sprawdzonych parametrach, które są odpowiedzią na wysokie wymagania, a także serii Challenger™ nadające się doskonale do układów nawadniania, czy też tłumienia uderzeń hydraulicznych. Oferujemy Państwu również produkty serii Flow-Thru™ zapewniające najwyższą świeżość wody pitnej oraz naczynia ciśnieniowe PressureWave™, doskonałe do wielu zastosowań w tym do układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych.

Zbiornik ciśnieniowy – zalety

Charakteryzuje się trwałością, funkcjonalnością oraz solidną konstrukcją, zapewniającą ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Najwyższa jakość i funkcjonalność to wizytówka naszej firmy. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a zadowolenie klienta to dla nas priorytet.

Adapter liniowy FlowThru™

Adapter liniowy FlowThru™ – wymusza recyrkulację w zbiorniku dbając o świeżość wody.

Zbiorniki serii Max™ & UltraMax™

Z uwagi na szczególnie grubą stalową konstrukcję zbiorniki należące do obu serii będą dobrym wyborem w przypadku zastosowań wysokociśnieniowych.

Zbiorniki ThermoWave™

Ten typ naczyń zbiorczych przeznaczony jest do podgrzewania wody pitnej. Sprawdzą się doskonale w zaopatrzeniu gospodarstw domowych w gorącą wodę.

Zbiorniki Serii All-Weather™

Zbiorniki te zostały zaprojektowane specjalnie do użytku w trudnych warunkach pogodowych. Są wykonane z najwyższej jakości stali pokrytej powłoką Plasteel, która tworzy warstwę zabezpieczającą przed wiatrem czy mrozem.

Tłumiki Uderzeń Hydraulicznych HydroGuard™

Tłumiki uderzeń hydraulicznych HydroGuard™ to seria innowacyjnych produktów, przeznaczonych do zastosowania w instalacjach zimnej wody. Znakomicie tłumią uderzenia hydrauliczne. 90 ̊C to najwyższa dopuszczalna temperatura wody.

 

Zbiorniki Serii M-INOX™

Naczyń tej serii używa się przede wszystkim w branży farmaceutycznej i spożywczej, gdyż ze względu na szczególnie rygorystyczne testy jakości jakie przechodzą, gwarantują bezpieczeństwo żywności i leków.

Zbiorniki Serii Superflow™

Ta seria zbiorników przeznaczona jest do aplikacji pracujących przy wysokim ciśnieniu. Szczególnie dobrze sprawdza się w systemach stosowanych w budynkach wielokondygnacyjnych, tj. biurowce, hotele czy szpitale.

Zbiorniki Serii C2 Lite CAD™

Te wytrzymałe zbiorniki o lekkiej konstrukcji są łatwe w instalacji, dobrze znoszą trudne warunki atmosferyczne. Nadają się zarówno do wody chlorowanej, jak i wysoko zmineralizowanej oraz zdemineralizowanej.

Zbiornik Hydroforowy 300l Challenger™

Naczynia z serii Challenger, wykonane wg opatentowanej technologii CAD2, mogą być stosowane w wielu różnych układach i aplikacjach. Zapewniają wiele lat pracy bez wycieków i konieczności konserwacji.

Zbiorniki Serii FlowThru™

Dzięki rewolucyjnej technologii Flow-Thru™ zbiorniki te gwarantują świeżość przechowywanej w nich wody, całkowite eliminując zastoje. Nadają się głównie do instalacji wodnych o stałym ciśnieniu.

Zbiorniki PressureWave™

Jedne z najlepszych dostępnych dziś na rynku zbiorników hydroforowych. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, m.in. w układach wspomagających czy układach nawadniania. Pracują bez wycieków i nie wymagają konserwacji.